YPR nodigt leden JHV uit

De Stichting YPR gaat door en bijt op 17 september 2014 de spits af met de presentatie van de nieuwe YPR kalender. Burgemeester Aboutaleb van Rotterdam is hierbij aanwezig en geeft een persoonlijke en inspirerende commencement speech. Leden van Jong Havenvereniging zijn hierbij van harte welkom.

Het programma, meer informatie en kosteloos aanmelden, kan allemaal via:
https://www.eventbrite.co.uk/e/ypr-kick-off-commencement-speech-by-mayor-aboutaleb-tickets-12487621813?aff=efbevent

De Stichting YPR heeft eerder dit jaar, in samenwerking met het Havenbedrijf Rotterdam, Royal Haskoning, DHV, Vopak en Shell, eerder dit jaar de BioPort Challenge georganiseerd. Het netwerk YPR - Young Professionals Rotterdam - bestaat sinds 2011 en zet zich in voor de verbinding van jong professionals in Rotterdam ongeacht hun achtergrond of bedrijfstak.

« Naar overzicht