Bioport Challenge bereikt Grande Finale

Ideeën opperen voor een duurzame industrie en haven. Dat was de opdracht van de Bioport Challenge aan young professionals. Na de pressure cookers, het ontwikkelen van een ‘business model canvas’ en de pitches, is het donderdag 3 april 2014 tijd voor de Grande Finale. Ook leden van Jong Havenvereniging zijn hiervoor van harte uitgenodigd.

Naast de final pitches, waarbij de business plannen om de Bioport te ontwikkelen worden gepresenteerd, staan een aantal interessante sprekers op het programma, waaronder Allard Castelein, de nieuwe president-directeur van het Havenbedrijf Rotterdam. De zaal in De Doelen raakt zeker vol, dus wacht niet te lang met aanmelden. Zie voor meer informatie: http://bioportchallenge.nl De toegang is gratis.

Deze competitie is een initiatief van Jong Havenbedrijf, Jong Shell, Jong Vopak, Jong Royal Haskoning DHV en Young Professionals Rotterdam.

« Naar overzicht